Lakierowanie proszkowe Zabrze

Malowanie proszkowe - Zabrze


Malowanie proszkowe, zwane też lakierowaniem to idealna metoda do pokrywania kolorem dużych powierzchni, np. takich jak karoseria samochodowa czy też różnego rodzaju osłony. Warstwa proszku lakierniczego nanoszona jest na dany przedmiot za pomocą specjalnego aplikatora, a następnie utrwalana za pomocą wysokiej temperatury w piecu polimeryzacyjnym. Tam topi się, tworząc mocną, odporną na uszkodzenia powłokę ochronną.
Popularność malowania proszkowego wynika z szybkości stosowania tej metody, a także doskonałych efektów, jakie ona daje - lakierowany element jest estetyczny i odporny na działanie rdzy. Wszystkim Klientom z Zabrza zainteresowanym malowaniem proszkowym polecamy skorzystanie z usług naszej firmy. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorców z branży samochodowej, jak również budowlane, meblarskie i działające w branży maszynowej. Oferujemy malowanie w celu zabezpieczenia nowych, jak również istniejących elementów wymagających konserwacji. Wykorzystujemy przy tym wyłącznie sprawdzony, profesjonalny sprzęt oraz skuteczne środki antykorozyjne. Serdecznie zapraszamy do współpracy na terenie Śląska!

Lakierowanie proszkowe - Zabrze


Malowanie proszkowe doskonale sprawdza się także w przypadku detali wykonanych z aluminium, które nie dają się pomalować tradycyjnymi metodami. Wykorzystując tę metodę, można malować płoty, ogrodzenia, profile. Warunkiem trwałego lakierowania jest odpowiednie przygotowanie powierzchni, czym zajmujemy się w naszym zakładzie. Cały proces - zarówno oczyszczanie i odtłuszczanie chemiczne, jak i samo nakładanie farby wykonujemy bardzo precyzyjnie, dzięki czemu Klienci mogą liczyć na doskonale efekty tego zabiegu. Ofertę współpracy kierujemy zwłaszcza do firm z Zabrza i okolic. Zapraszamy serdecznie.