CZYSZCZENIE WENTYLACJI

Najlepsi fachowcy
od wentylacji!

Masz problem z wentylacją? Zadzwoń do nas!Czyszczenie systemów wentylacji

Przez lata eksploatacji systemy wentylacyjne kumulują zanieczyszczenia, które z czasem stają się niebezpieczne dla zdrowia, a także w przypadku instalacji maszyn zakłócają, lub wręcz uniemożliwiają poprawne ich działanie. Z tego powodu okresowe czyszczenie i dezynfekcja instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych jest nieodzownym elementem konserwacji i utrzymania ruchu w zakładach.

Dodatkowe ryzyko stanowią zabrudzone okapy tłuszczowe i lakiernicze kanały wentylacyjne w zakładach produkcyjnych, które mogą być źródłem zagrożenia pożarowego. Ponadto, okresowe przeglądy i czyszczenie instalacji wentylacyjnych w szpitalach, przychodniach i zakładach ochrony zdrowia są obowiązkowe, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Czyścimy wszelkiego rodzaju systemy instalacji wentylacji od czerpni, poprzez centralę do anemostatów.

Świadczone przez nas usługi zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, dobierając odpowiedni sprzęt i metodę czyszczenia do rodzaju instalacji, stopnia zanieczyszczenia systemu oraz specyfiki danego pomieszczenia. Korzystamy wyłącznie z najlepszych technologii, bezpiecznych środków spełniających wszelkie polskie normy i urządzeń renomowanych procentów. Zapewniamy rzetelną, kompleksową obsługę oraz profesjonalne czyszczenie wentylacji i klimatyzacji – nasi wykwalifikowani fachowcy z przyjemnością doradzają, udzielają specjalistycznych wskazówek na każdym etapie współpracy Nasz przedstawiciel przeprowadzi inspekcję TV przy użyciu specjalistycznego sprzętu, nagrywając film i dokumentację zdjęciową. Po wykonanej inspekcji otrzymasz bezpłatnie szczegółową analizę czystości instalacji, wraz z materiałami inspekcyjnymi zapisanymi na dowolnym preferowanym nośniku.

Wykonujemy także badania inspekcyjne czystości instalacji metodą jakościową i ilościową.Zajmujemy się czyszczeniem i dezynfekcją różnego rodzaju instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych: kanałów i przewodów wentylacyjnych, central wentylacyjnych i wymienników ciepła , anemostatów, tłumików i przepustnic, splitów, funcoili. Dzięki doświadczeniu, korzystaniu z nowoczesnych technologii, specjalistycznych urządzeń i sprawdzonych metod czyszczenia pneumatycznego i elektrycznego, jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdy problem z zakresu instalacji i dezynfekcji wentylacji. Gwarantujemy najwyższy standard serwisu – sprawdź nas!
Świadczone przez nas usługi zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, dobierając odpowiedni sprzęt i metodę czyszczenia do rodzaju instalacji, stopnia zanieczyszczenia systemu oraz specyfiki danego pomieszczenia. Korzystamy wyłącznie z najlepszych technologii, bezpiecznych środków spełniających wszelkie polskie normy i urządzeń renomowanych procentów. Zapewniamy rzetelną, kompleksową obsługę oraz profesjonalne czyszczenie wentylacji i klimatyzacji – nasi wykwalifikowani fachowcy z przyjemnością doradzają, udzielają specjalistycznych wskazówek na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług oraz dotychczasowymi realizacjami.