CZYSZCZENIA TECHNICZNE

TPM:
Total Productive
Maintenance

Potrzebujesz czyszczeń technicznych? Zadzwoń do nas!Czyszczenia Techniczne

W ujęciu ogólnym, czyszczenie techniczne w przemyśle jest procesem usuwania zanieczyszczeń z różnych powierzchni i urządzeń, które są używane w produkcji. Może to obejmować czyszczenie maszyn, narzędzi, przewodów, rur, komór, silosów i innych urządzeń, które są wykorzystywane w procesie produkcyjnym.

Nasza firma od kilku lat zajmuje się profesjonalną obsługą firm, przedsiębiorstw, obiektów magazynowych, handlowych, placówek służby zdrowia i innych w zakresie czyszczenia instalacji technicznych ,maszyn i urządzeń produkcyjnych z uwzględnieniem obszarów HVAC a dokładniej instalacji wentylacji ,ogrzewania, klimatyzacji chłodnictwa.

Nasze aktywności obejmują także procesy projektowania ,generalnego wykonawstwa instalacji oraz systemów wentylacji i ich uruchomienia, inspekcji, cyklicznych przeglądów wynikających z DTR i obciążenia eksploatacyjnego urządzeń ,konserwacji oraz prewencji zatrzymania produkcji.Kierowani chęcią rozwoju naszej firmy, nowymi oczekiwaniami i wyzwaniami ze strony naszych Klientów, a także poczuciem misji zapewnienia jak najwyższej dostępności, sprawności i niezawodności, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o kompleksowe wsparcie przemysłu w zakresie wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, instalacji gazu, instalacji technologicznych i technicznych oraz kompleksowego czyszczenia linii produkcyjnych, lakierni, urządzeń i pozostałych elementów infrastruktury. Dzięki doświadczeniu możemy zagwarantować wysoki poziomu jakości wykonywanych usług, terminowość oraz możliwie najniższe ceny.
W wielu branżach zwraca się szczególną uwagę na czystość maszyn (między innymi przy wytwarzaniu leków czy kosmetyków). Jednak dbanie o stan techniczny urządzeń to gwarancja ich dłuższej żywotności, braku przestojów czy zachowania bezpieczeństwa pracowników obsługujących linię produkcyjną. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe, sprawne czyszczenie przy pomocy zaawansowanych technologicznie metod i urządzeń. Czyszczenie wykonujemy zawsze w sposób bezpieczny, dbamy również o środowisko naturalne. Zamówisz u nas czyszczenie linii produkcyjnych, lakierni, pieców, pras i komór spawalniczych. Dostosowujemy rodzaj ścierniwa do specyfikacji powierzchni.