Zabezpieczenia antykorozyjne Śląsk


Czynniki środowiskowe, na jakie narażone są zewnętrzne elementy konstrukcyjne, mogą doprowadzić do wytworzenia się rdzy. Obecność korozji działa destrukcyjnie, bo znacząco osłabia strukturę, która wkrótce nie nadaje się już do bezpiecznego, komfortowego użytkowania. Należy wykonywać zabezpieczenia antykorozyjne na konstrukcjach stalowych i dachach z kilku przyczyn:

  • to realna szansa na znaczące wydłużenie żywotności, a inwestycja po prostu się opłaca, bo nie jest konieczna wymiana całych elementów na nowe,
  • to skuteczne zabezpieczenie przed poważnym uszkodzeniem mostu, konstrukcji nośnej, wieży, platformy albo dachu. Dbałość o prawidłowy stan techniczny elementów metalowych pozwala zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom;
  • w wielu przypadkach na właścicielu obiektu spoczywa obowiązek zabezpieczenia określonych konstrukcji przed rdzą — zlecenie wykonania usługi naszej firmie pozwoli Ci prowadzić działalność bez naruszania przepisów.
Oferujemy malowanie w celu zabezpieczenia nowych, jak również istniejących elementów wymagających konserwacji. Wykorzystujemy przy tym wyłącznie sprawdzony, profesjonalny sprzęt oraz skuteczne środki antykorozyjne. Serdecznie zapraszamy do współpracy na terenie Śląska!